Obserwatorzy

piątek, 27 marca 2015

WYNIKI KONKURSU - PUDEŁKO ROZMAITOŚCI!!!
Śpieszę z wynikami bo dziś ostatni dzień ich ogłoszenia, a części z Was bardzo śpieszno niestety.


Pudełko kosmetyków postanowiłam wręczyć:

Joannie Ziemba!
Gratuluję!!!
Przy okazji pozwolę sobie dodać "dwa słowa"! 
A mianowicie bardzo irytujące jest ciągłe dopytywanie o wyniki konkursów, co zdarza mi się coraz częściej, a przy tym rozdaniu moja cierpliwość sięgnęła zenitu. Mało że dopytujecie pod postem to jeszcze zamęczacie mnie wiadomościami prywatnymi!
Tak! Dosłownie! Zamęczacie!!!
Ba! Wśród Was znalazły się nawet osoby, które próbowały mi wmówić, że mój konkurs skończył się na miesiąc przed jego właściwą datą ukończenia!
A wystarczyłoby zerknąć w post i nie byłoby pytań.
Dlatego mała prośba dla wszystkich zniecierpliwionych! 
Zanim napiszesz do mnie następnym razem, proszę sprawdź czy konkurs na pewno już się skończył, lub kiedy kończy oraz przeczytaj regulamin, a wszystko będzie jasne.
Według mnie osoby, które na bieżąco mnie śledzą powinny orientować się w takich rzeczach i uwierzcie że takie pytania są na prawdę irytujące, bo po nich zastanawiam się w ogóle kto bierze udział w moich rozdaniach???
Dlatego postanowiłam, że przy następnym konkursie dodam jeszcze jeden punkt regulaminu, który będzie mówił o tym, że osoby wysuwające tego typu pytania zanim ogłoszę wyniki w czasie przewidywanym, będą automatycznie dyskwalifikowane.
I z pewnością nie odpowiem na żadną prywatną wiadomość, która będzie dotyczyła wyników.

Przykre, że musiałam Wam to napisać, ale chcę żeby sprawa była klarowna.

Zgodnie z regulaminem na adres do wysyłki czekam 5 dni roboczych, jeśli w tym czasie go nie otrzymam wybieram kolejną osobę.

Wszystkim biorącym udział w moim konkursie serdecznie dziękuję, nie spodziewałam się takiego zainteresowania, to bardzo miłe :)

Przy okazji jeśli komuś umknął mój post na fb pragnę pochwalić się, że nie chodzę już w "dwupaku" ;)
Moja córcia to prawdziwa wiosenka, przyszła na świat w pierwszy dzień wiosny, tak więc mój czas poświęcany na stronę z pewnością będzie teraz okrojony :/
Ale mam nadzieję, że wszystko w niedługim czasie się ustabilizuje i wrócę do Was z nowymi pomysłami i inspiracjami ;)


Pozdrawiam Was gorąco!!!

maya xxx